Doktor Görüşürü

Tedavi seçeneğiniz hakkında ikinci bir uzman görüşü almak ister misiniz?

Hastalarımızın tedavi süreçleriyle ilgili kapsamlı bilgiye sahip olmaları önemlidir, böylece sağlık kararlarını en doğru şekilde verebilirler. Bu, tüm tedavi seçeneklerini anlamalarını ve kendileri için en uygun olanı seçmelerini sağlar. Bu sayede, verdikleri kararın üzerine daha rahat ve güvende hissederler.

Büyük müdahaleler, özellikle ameliyat gibi, genellikle endişe yaratabilir. Ancak sağlık sorunlarıyla başa çıkarken, doğru tedaviyi doğru zamanda seçmek kritik öneme sahiptir. Ortopedi ve Travmatoloji alanında olduğu gibi diğer sağlık sorunlarında da erken müdahale, tedavi başarısını artırabilir.

Hastalarımızın doğru bilgiye erişmelerini ve uygun tedaviyi seçmelerini destekliyoruz. Bu nedenle, uzman görüşleri önemli bir bilgi kaynağıdır. Tedaviniz yada tanınız hakkında görüşlerimizi sizlere sunarak, ortopedik sorunlarınıza ilişkin bilinçli kararlar almanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Ortopedik sorunlarınız için ikinci bir uzman görüşü almak istiyorsanız, son altı ay içinde çekilmiş röntgen veya emar sonuçlarınızı bize iletebilirsiniz. Prof. Dr. Levent ALTINEL, sonuçlarınızı değerlendirecek ve durumunuz hakkında size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Uzman Bir Görüş Almak İçin

Dosyanızı Yükleyin

Copyright by Prof. Dr. Levent ALTINEL. All rights reserved.