Hasta Görüşleri

Sorunuzu açık bir şekilde yazınız.

 
 
 
 
 
 
IP Adresiniz 44.222.64.76.
22 kayıt.
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:46
Galina Otu, Операции, которые провел профессор Левент, дали мне здоровые и правильной формы ноги. Хочу выразить благодарность за профессионализм и понимание моей проблемы, которые вызвали моё доверие. За весь период лечения, у меня не возникло ни малейшего сомнения в хорошем результате и ожидания исполнились. Желаю дальнейших профессиональных успехов. Я всегда буду благодарна Вам, спасибо! Profesör Levent tarafından yapılan ameliyatlar, bana sağlıklı ve güzel bacakları sahibi olmayı yardım etti. Hocam sorunumu profesyonel ve anlayışlı davrandığı için güvenimin nedeni oldu. Tedavinin tüm dönem boyunca iyi bir sonuç olacağından emindim ve bir şey ters gidebileceğinden en ufak bir şüphem yoktu. Beklentilerim gerçekleşti. Hocam size başarılar diliyorum, her zaman minnettar olacağım, teşekkür ederim!(Facebook yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:46
Hüseyin Nalbat <br cok iyi ve mükenmel bir prof dr doktor(Facebook yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:44
Lale Güler, Tanıdığım en güvenilir doktor kendisine minnettarim. ..(Facebook yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:43
Mevlüt KusAfyonkarahisar da işime yaptığınız protez ameliyatı ile şifa bulduk.işinizin ehli insani değerleri tam mükemmel bir ailenin eseri gerçek doktorunuz Sevgiye ve saygıyla layık olduğunuza şahit olduk.selamlar.Ş-M.KUŞ(Facebook yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
Bana olan yakmaşımı son derece iyiydi daha da önemlisi muayene edişi bana hastalığımı açıklamasından çok memnun kaldım (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
levent bey iyi ve bilgili bir doktor tedevimiz halan daha sürüyor kendisinin bilgisine güveniyorum. kendisen çok teşekkür ediyorum beni iyileştirecegin den hiç şüpep yok (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
Sayın Levent Altınel Hocam 15 gün önce diz total protez ameliyatı gerçekleşti.Onun ehil elleri sayesinde ve benimde gayretlerimle yürüyebilmem ve iyileşme sürem daha çabuk oldu.Ellerinize sağlık. Önümüzdeki günlerde de kızımın hallux valgus ameliyatını yapacak. Teşekkürler Levent Altınel hocam. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
Levent bey hocama hallux valgus ameliyatı oldum.Tecrübeli Ellerine sağlık.Şu an 4 ay oldu.Daha iyiye gidiyorum. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
Prof.Dr.Levent Altinel ve ekibine tesekkur ediyorum.14 gun gibi kisa bir donemde rahatliklikla yuruyebilecek duruma geldim.Sol kalca protez amaliyati oldum.cok memnunum.Emegi gecen tum saglik personeline tesekkur etmeyi bir borc bilirim. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:41
Öncelikle Prof. Dr. Levent Altınel Hocam'a teşekürlerimi borç bilirim. 11 Mayısta doktorum Prof. Dr. Levent Altınel Hocam ve ekibi tarafından 2. kez aynı dizimden opere edildim. Önceki ameliyatımda yaklaşık 2 ay koltuk değneği ile devam etmek zorunda kaldım ve iyileşme sürecim çok uzun bir zaman aldı. Fakat bu ameliyatımdan sonra üç hafta sonra normal hayatıma devam edebilir haldeydim. Ameliyata girerken aklımda büyük sorularla girmeme rağmen bu başarılı ameliyat için Sn. Prof. Dr. Levent Altınel Hocam'a çok teşekkür ediyorum.(Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:40
Prof. Dr. Levent Altınel ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 10 şubatta anneme protez diz ameliyatını yaptı ameliyat öncesi ve sonrası olan ilgisi çok iyiydi gerçekleştirdiği operasyon sonrasında da hiç bir sorun yaşamadık her geçen gün annem daha da iyiye gidiyo çok memnunuz. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:40
Sayin prf dr Levent altinel ve ekibine cok tesekkur ediyorum.1 eylul 2015 de sag kalca protezi ameliyati oldum.2 gun icinde hocam beni ayaga kaldirdi;iyilesme surecinde sikinti yasamadim .Nasip olursa sol kalca protez ameliyatim ocak ayi icinde olacak.Hocama guveniyorum isinde marka iyiki varsiniz .Sayenizde yurumek artik bana eziyet degil keyif veriyor. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:40
Ağır bir spor yapıyordum ve omzumdan sakatlandım. Uzun zaman harcadım ve iki farklı doktora gittim fakat iyileşemedim. Sonra Levent hocama göründüm ve artroskopi ile müdahale etti. Talimatlarına uydum, 7 ay oldu ve şimdi çok iyiyim. Yaptığım spora geri döndüm. Eski doktorum bile övgü dolu sözler söyledi. Sn. Prof. Dr. Levent ALTINEL ve değerli ekibine en samimi teşekkürlerimi gönderiyorum. Bununla birlikte; Levent hoca teknik donanımının yanı sıra son derece mütevazi ve iyi bir insan.(Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:40
Kalçamdaki kireçlenme nedeni ile Prof. Dr. Levent ALTINEL hocamla tanıştık Levent Hocam hem doktorluğu hem mütevaziliği ile mükemmel bir insan. 12 nisan 2016 tarihinde sağ kalça protezi ameliyatı oldum iki gün sonra Levent Hocam beni ayağı kaldırdı iyileşme sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamadım şuan 15 günlük ameliyatlıyım Walker kullanmadan yüreyebiliyorum Başta Levent ALTINEL hocama ve emeği geçen tüm sağlık personeline teşekkür etmeyi borç bilirim.(Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:40
Oğlumun kolundaki platin ve telin çıkması gerekiyordu ameliyatın öncesinde ve sonrasında çok ilgiliydi her safhasında titizlikle ilgilendi ameliyat sonrası oğlumun kolunda enfeksiyon şişme hiçbir şey olmadı kendisine çok teşekkür ederim.(Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:39
Hizmet: Diz Problemleri Musa Çoban Ameliyata girmeden önce ve ameliyattan sonra çok ilgiliydi.Hem başarılı hem de hastalarla iletişimi oldukça güçlü bir insan.Kendisine teşekkür ederiz.(Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:39
Hizmet: Diz platini Hocamız muayne olmaya gelip ameliyat kararı aldıktan sonra ve ameliyatından sonra ki süreçte bize çok yardımcı oldu.Annem şehir dışında yaşamasına rağmen her türlü sıkıntısında kendisini rahatlıkla arayıp yardımı her şekilde aldık (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:39
Hizmet: Menisküs tamiri Levent hocama ilgi ve alakasindan dolayı çok tsk ediyorum.Ameliyat ve hastalık surecim boyunca her konuda destegini eksik etmedi uzun süredir menisküs ve diz kistimden ağrı çekiyordum ve 45 gün önce bir operasyonla ağrılarım giderildi levent hocayı iyiki tanımısim kendisine çok tşkler basarilarinin devamını diliyorum (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:39
Hizmet: Menisküs problemi. Istanbuldan PRP tedavisi için Levent hoca için geldim. Dizimdeki menisküs ameliyatını başarılı bir şekilde Levent hoca gerçekleştirdi. Ameliyatımın ikinci gününde yürümeye başladım. Kendisene çok teşekkür ederim. Ekibine ve emeğine sağlık. (Doktor Takvimi yorumudur)
admin admin üzerine yazdı 9 Temmuz 2018 şu zamanda 16:38
Hizmet: Halluks Valgus Onarımı 21 Şubat 2018 tarihinde sağ ayak halluks valgus ameliyatı oldum. Başta ameliyatımı yapan Prof. Dr. Levent ALTINEL Hocama, ekibine ve tüm sağlık personeline çok teşekkür ederim. ASV Özel Yaşam Hastanesinde çalışan herkes işinde ciddi, saygılı ve güler yüzlü öncelikle bunu belirtmek isterim. İki yıl önce başka bir hastane ve doktora sol ayak halluks valgus ameliyatı olmuştum. Levent Hocama ulaşana kadar başka hekimlere de gittim. Daha öncede bu ameliyatı deneyimlediğim için çok sıkıntılı bir dönem geçirdim. Kendisine de geldiğimde oldukça stresli ve endişeli idim. Özellikle yazmak istedim ki; Levent Hocam son derece sakin, nazik ve muayene ederken hastalığın tedavi yöntemini anlatma şekli net, açıklayıcı…ameliyat sonrasında da aynı şekilde ilgiliydi. Ameliyat öncesi ve sonrası her şey mükemmeldi, daha önce yaşadığım hiçbir sorunu (özellikle 1- 3. günlerdeki şiddetli ağrı ve ödem) yaşamadım, iyileşme sürecim hızlı ve sorunsuz devam ediyor. Bu yazıyı ameliyat sonrası 20. günü yazıyorum. Memnuniyetimi tam olarak ifade edemesem de kendisine çok çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Fulya TAŞÇI (Doktor Takvimi yorumudur)

Copyright by Prof. Dr. Levent ALTINEL. All rights reserved.